Firemní akce

Hledáte-li pro firemní večírek nebo kulturní akci nevšední představení, které nadchne Vaše hosty, doprovodné vystoupení nebo sólové vystoupení na královský nástroj harfu bude výborná volba. 

Ze zkušeností si hosté chválí, výjimečnost a nevšednost tohoto nástroje, proto jsou mile překvapeni jeho přítomností a možnostmi hraní nástroje od klasických děl po popové skladby.

Rauty a předváděcí akce

Kulturní dojem a atmosféru na úrovni Vám zajistí hudební podkres na harfu. Harfový doprovod je ideální volbou pro rauty a předváděcí akce - nádherný zvuk nástroje plyne prostorem, navodí příjemnou atmosféru a zároveň neruší průběh akce.

Firemní večírek

Přejete si pro spolupracovníky připravit příjemný večírek v některé z kaváren, restaurací nebo vináren? Harfa připraví decentní atmosféru pro ohlédnutí se za uplynulým rokem, vzpomínání na společné chvíle, plánování budoucnosti a utužování kolektivu.

Kongres a firemní ples

Chcete-li partnerům a kolegům připravit nevšední překvapení ve Vašem doprovodném programu firemního plesu nebo kongresu, vybereme efektivní repertoár, aby si Vaši hosté užili příjemný zážitek a byli mile překvapeni.